Royal Suite Center

  • WiFi
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Om van uw vakantie in Genua te genieten, verblijf in Royal Suite Center Genua, gelegen op 2 km afstand van het Stadio Luigi Ferraris en op 20 minuten lopen van het Palazzo Reale. Gasten kunnen gebruikmaken van wifi voor zowel zaken als vrije tijd.

Het appartement komt met een complete keuken, waar gasten hun maaltijden kunnen koken.

Het appartement ligt op een welgelegen locatie in Genua dicht bij metrostation De Ferrari, op 400 meter afstand. Royal Suite Center is ook binnen het bereik van het Piazza De Ferrari gesitueerd. Dit appartement is op 14 minuten wandelen van de Palazzi dei Rolli genesteld. Genua Cristoforo Colombo ligt op afstand van 5 km van deze accommodatie en Innocenzo IV/Carignano busstation is op 150 meter.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Royal Suite Center Genua
Real Italian Estate - Penthouse
Mobiele prijsaanbieding

Real Italian Estate - Penthouse

101 m van de accommodatie
USD 225 USD 203
per nacht
Il Grattacielo Di Genova
Mobiele prijsaanbieding

Il Grattacielo Di Genova

7.0
Goed 87 beoordelingen
149 m van de accommodatie
USD 133 USD 120
per nacht
Joivy Elegant Flats In The Centre Of Genoa
Mobiele prijsaanbieding

Joivy Elegant Flats In The Centre Of Genoa

7.2
Goed 4 beoordelingen
151 m van de accommodatie
USD 575 USD 518
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Beveiliging

    In de kamers

    • Airconditioning

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Royal Suite Center te vinden?
      Royal Suite Center is naast het Piazza De Ferrari gelegen.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Royal Suite Center?
      Populaire plekken in de buurt van Royal Suite Center zijn onder andere de Palazzi dei Rolli, het Stadio Luigi Ferraris, het Palazzo Reale.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Caffetteria Del Colle en Antica Osteria Ravecca restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Biedt dit appartement internetverbinding?
      Ja, dit appartement biedt wifi.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Royal Suite Center?
      Royal Suite Center is niet huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Royal Suite Center Genua

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten